0   /   100
Projekty - Architektura

Residence Bunzlau

Projekt indywidualny domu jednorodzinnego

Projekt indywidualny dla wyjątkowego i świadomego swoich potrzeb Klienta, który od samego początku wiedział, że to miejsce ma być szczególne. Dzięki pełnemu zaufaniu Inwestora udało nam się stworzyć dom ubrany w piękno, luksus i elegancje. Projekt realizowany z pełnym nadzorem autorskim na etapie budowy oraz wykończenia wnętrz. Budynek został zaprojektowany w kształcie załamanej literu U z dziedzińcem wewnętrznym, wykorzystując w pełni widoki na krajobraz otaczający działkę. 

Kategoria
Architektura
Lokalizacja
Bolesławiec
Inwestor
Inwestor prywatny

Elewacja wykonana jest ze spieku kwarcowego oraz tynku z dużą ilością wieloformatowych przeszkleń. Dach pokrywa grafitowa, płaska dachówka ceramiczna. Zadaszenie strefy wejściowej, jacuzzi oraz taras wykonano z aluminium pokrytego szkłem hartowanym. We wnętrzu dominują jasne, naturalne kolory. Materiałem przewodnim w domu jest kamień naturalny w swoich najróżniejszych formach nadający szyku i elegancji. Każde pomieszczenie ma swój niepowtarzalny charakter, stanowiąc jednocześnie całość.

Przestrzeń zaaranżowana w funkcjonalny sposób dla użytkownik według jego indywidualnych potrzeb. Projekt jest przykładem na to, że prostota we wnętrzach może być luksusowa i piękna. Poza kamieniem naturalnym we wnętrzach znajdują się forniry, spieki, najwyższej jakości tapety oraz tynki dekoracyjne. We wnętrzu bardzo ważne rolę odgrywa światła, wydobywając z każdego materiału co najpiękniejsze, a przede wszystkim zaplanowane tak, żeby zapewnić najlepsze warunki do życia domownikom.

Cukiernia Sweetness Warszawa