0   /   100

Wnętrza

Surowe, ciepłe, z widokiem, w zgodzie z naturą. Jakie będzie Twoje miejsce do życia?

Komercyjne

Wychodzimy naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających Klientów. Podchodzimy do projektowania przestrzeni komercyjnych z myślą o ich przeznaczeniu i swobodnym użytkowaniu jej  przez przyszłych odbiorców. W zależności od tego, czego potrzebujesz i jaką przestrzeń chcesz stworzyć, możesz liczyć na  nasz profesjonalizm oraz pełne zaangażowanie indywidualnie w każdy projekt.

K

Mieszkalne

Zastanów się nad swoimi potrzebami dnia codziennego. Pomyśl jak wiele tych myśli skupionych jest w przestrzeni Twojego domu, mieszkania. Zobaczysz jak ogromny wpływ na nasze odczucia, poczucie bezpieczeństwa i radość z chwil codziennych ma miejsce, w którym mieszkamy i spędzamy wolny czas. Dom to nie tylko cztery ściany – my stworzymy dla Ciebie przestrzeń – Ty wypełnisz ją życiem.

M

Nasze usługi obejmują pełen zakres projektowy:

etap koncepcyjny

Na tym etapie analizujemy dostarczone nam rzuty i przygotowujemy propozycje układu funkcjonalno-przestrzennego projektowanych pomieszczeń. Poprzez rysunki koncepcyjne, wymianę inspiracji i wysłuchanie wszelkich potrzeb i sugestii inwestora - tworzymy stylistyczną i funkcjonalną koncepcję wnętrza. Decydujemy o rozmieszczeniu mebli, oświetlenia, projektowanej zabudowy pod zamówienie, weryfikujemy układ ścianek działowych - nanosimy ewentualne zmiany. Podejmujemy decyzje dotyczące sufitów podwieszanych i innych elementów stałych. Na podstawie przygotowanego przez nas rzutu lub na prośbę Klienta - modelu bryłowego 3D - podejmujemy decyzje dotyczące rozmieszczenia i układu projektowanych pomieszczeń. Na tym etapie standardowo wykonujemy do 2-3 poprawek proponowanego układu do uzyskania ostatecznej wersji.

Etap projektowy

Na podstawie wcześniej przygotowanego układu funkcjonalno-przestrzennego projektowanych pomieszczeń, oraz zebranych inspiracji i ustaleń z inwestorem, tworzymy model 3D projektowanych wnętrz. Wykonujemy standardowy model zawierający bazowe meble, oraz kluczowe rozwiązania materiałowe i kolorystyczne obrazujące obrany kierunek projektowy. Na tej podstawie tworzymy wizualizacje i widoki robocze w ilości niezbędnej do przedstawienia koncepcji pomieszczenia(ok. 2-4), pokazujące wizję projektowanych pomieszczeń do analizy i dyskusji z inwestorem. Na tym etapie wykonujemy standardowo do 2-3 poprawek. Podejmujemy ostateczne decyzje dotyczące wyboru materiałów, kolorów i mebli w każdym z projektowanych wnętrz.

Etap finalny

Biorąc pod uwagę wszystkie podjęte wcześniej ustalenia, wykonujemy ostateczny model 3D projektowanych wnętrz. Uwzględnia on wszystkie podjęte decyzje dotyczące wybranych mebli, zastosowanych kolorów, rozwiązań i materiałów, oraz detale obrazujące zastosowania przestrzeni w odniesieniu do jej użytkowania. Wykonujemy ostateczne wizualizacje projektowanych pomieszczeń w ilości umożliwiającej pełne pokazanie wnętrza (zazwyczaj 2-4 wizualizacji).

Przy przekazaniu efektów finalnych, przygotowujemy specyfikację techniczną oraz zestawienie materiałowo-produktowe rozwiązań zastosowanych w projekcie wraz z dokładnym opisem i listą zakupów.

Przekazywana dokumentacja projektowa zawiera rzuty pomieszczeń, sufitów, widoki ścian, projekt rozmieszczenia gniazdek i oświetlenia. Podstawowe projekty mebli i elementów zabudowy, ze wskazaniami dla wykonawcy. Na życzenie Klienta przygotowujemy również szczegółowe rysunki techniczne projektowanych elementów. Za dopłatą, na życzenie wykonujemy również kosztorys uwzględniający rozwiązania przyjęte w zestawieniach projektowych.

Nadzór autorski

Jest to propozycja współpracy skierowana do tych inwestorów, którzy nie mają czasu ani głowy do tego, aby zajmować się wszystkimi detalami dotyczącymi realizacji inwestycji i wolą powierzyć to w nasze ręce. Przy prowadzeniu nadzoru, jesteśmy w stałym kontakcie z inwestorem, ale również nadzorujemy pracę wykonawców, jakość dostarczanych materiałów. Pomagamy odpowiedzieć na każde pytanie i znaleźć rozwiązanie z każdej nawet tej najbardziej nieprzewidzianej sytuacji. Pomagamy przy realizacji zamówień i negocjacji cen, udajemy się wspólnie na zakupy do sklepów branżowych. Jesteśmy wsparciem przy ewentualnych reklamacjach u producentów. Dzięki naszej pomocy przejdziesz przez proces remontu szybciej i efektywniej. Cena ustalana jest indywidualnie, w zależności od tego czy chcesz powierzyć nam całkowity nadzór nad realizacją inwestycji, czy potrzebujesz naszego wsparcia wyrywkowo - podczas kilku wizyt na budowie.

Nowe życie przestrzeni stworzone dla Twojego życia.

Funkcjonalność

Piękno

Harmonia

Zapraszamy do kontaktu, dołożymy starań, aby marzenia zamienić w plan.